Pencil blyant
Art.nr.
261409-001
1,22 kr
Velg variant
Finnes i 10 varianter
Total pris
kr
Sammanställning
Spisset blyant i tre (HB) med viskelær.
| Artikelnummer | 261409-001 |
| Materiale | Tre |
| Lengde | 19 cm |
| Diameter | 0.7 cm |
| Vekt | 5 g |
| Volum | 0.1796 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Vad | Antal | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

