Timmerman
Art.nr.
20094 0001 bb
Velg variant
| Antall | 100 | 300 | 500 | 1000 | 2000 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 14,90 | 11,80 | 9,69 | 8,49 | 8,09 | 7,39 | 7,10 |
Total pris
kr
Kraftig blyant med gode trykkmuligheter og et bra viskelær. De tykkere stiftene skriver uten å knekke, til og med på uhøvlet tre. Det er mulig å kjøpe ekstra forpakninger for spesialstiften.
| Artikelnummer | 20094 0001 bb |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Vekt | 10g |
| Lengde | 145mm |
| Emballasje | 50 stk. i pose |
| Refill | 2x1mm Special Stift, 2st |
| Leveringstid | 10-15 virkedager etter godkjent korrektur |
| Øvrig informasjon | Produkttyp: Reklampenna, PlastStatistikkod: 9609200000 |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 20094-0001-BB | 32 216 st |
Pennene under dette varemerket kommer fra hele verden, fra forskjellige produsenter med nøye kontrollert produksjon. Samtlige pennmodeller er nøye valgt ut og spesielt med tanke på å kunne tilby god kvalitet til en fornuftig pris.
Penner leveres som standard med blått blekk og gelé-og rollerpenner med svart geléblekk.
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

