Quinto
Art.nr.
20050 6004 B1
Velg variant
| Antall | 50 | 300 | 600 | 1200 | 2400 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 30,05 | 27,00 | 25,70 | 22,45 | 21,50 | 21,00 |
Total pris
kr
Populær kulepenn i ergonomisk trekantmodell. Quinto leveres med en rekke forskjellige metallicfarger og svart gummigrep.
| Artikelnummer | 20050 6004 B1 |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Vekt | 23g |
| Lengde | 138mm |
| Emballasje | Stykkpakkes i papiretuier (gjelder ordre med trykk/gravering) |
| Refill | 1,0mm INGLI Metal Parker Style |
| Blekkfarge | Blå |
| Leveringstid | 10-15 virkedager etter godkjent korrektur |
| Øvrig informasjon | Produkttyp: Penna AluminiumStatistikkod: 9608109200 |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 20050-6004-B1 | 1 741 st |
Pennene under dette varemerket kommer fra hele verden, fra forskjellige produsenter med nøye kontrollert produksjon. Samtlige pennmodeller er nøye valgt ut og spesielt med tanke på å kunne tilby god kvalitet til en fornuftig pris.
Penner leveres som standard med blått blekk og gelé-og rollerpenner med svart geléblekk.
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

