Stripes
Art.nr.
20004 9100 B
120,00 kr
Total pris
kr
SALG Salgspris, gjelder så lenge lageret rekker! *se gjeldende lagersaldo under hver produktfarge! Elegant klassisk, men også futuristisk designet kulepenn med kropp i riflet metall. Svart grep og detaljer i krom.
| Artikelnummer | 20004 9100 B |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Vekt | 44g |
| Lengde | 138mm |
| Emballasje | Stykkpakkes i papiretuier (gjelder ordre med trykk/gravering) |
| Refill | 1,0mm Metal Parker Style |
| Blekkfarge | Blå |
| Leveringstid | 10-15 virkedager etter godkjent korrektur |
| Øvrig informasjon | Produkttyp: MetallpennaStatistikkod: 9608109200 |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 20004-9100-B | 63 st |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

