Shanghai
Art.nr.
20056 0618 A1
38,20 kr
Total pris
kr
SALG Salgspris, gjelder så lenge lageret rekker! *se gjeldende lagersaldo under hver produktfarge! Roller Ball pennekropp i aluminium, detaljer i krom, beste plassering for merking på korken. En svært elegant metallpenn i sølv med detaljer i blankt krom. Leveres med svart rollerblekk for en ekstra luksuriøs skrivefølelse. Obs! Merkes bare med gravering!
| Artikelnummer | 20056 0618 A1 |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Vekt | 17g |
| Lengde | 136mm |
| Emballasje | Stykkpakkes i papiretuier (gjelder ordre med trykk/gravering) |
| Refill | 0,7mm Metal Roller Ball |
| Blekkfarge | Svart |
| Leveringstid | 10-15 virkedager etter godkjent korrektur |
| Øvrig informasjon | Produkttyp: Penna AluminiumStatistikkod: 9608109200 |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 20056-0618-A1 | 780 st |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

