King Pencil
Art.nr.
20057 2043 B
97,50 kr
Velg variant
Total pris
kr
"SALG Salgspris, gyldig så langt lageret rekker! King Pencil er en svært prisgunstig og moderne designet trykkblyant med kropp i svart blankt metall eller skinnende krom. Gummibelagt grep for en mer behagelig skrivefølelse. King finnes også som kulepenn.
| Artikelnummer | 20057 2043 B |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Vekt | 30g |
| Lengde | 137mm |
| Emballasje | Stykkpakkes i papiretuier (gjelder ordre med trykk/gravering) |
| Refill | 0,9mm Stift |
| Leveringstid | 10-15 virkedager etter godkjent korrektur |
| Øvrig informasjon | Produkttyp: MetallpennaStatistikkod: 9609200000 |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 20057-2043-B | 105 st |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

